Prada okulary

Okulary Prada

Dom mody Prada kojarzy się głównie z ekskluzywną konfekcją, w którą zaopatrują się celebryci oraz każdy, kto chce nosić się z klasą. Jak dowiadujemy się ze znanego filmu, nawet „diabeł ubiera się u Prady”. Niewiele osób jednak docenia Pradę za serię eleganckich okularów, których jest niemało. Oprawki sygnowane logo marki charakteryzują się nietuzinkowym designem oraz unikatowym wzornictwem. Warto mieć gadżety i akcesoria, które wpisują się w bieżące trendy modowe. Prada produkuje funkcjonalne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne.

Prada okulary dla kobiet

Dom mody Prada kojarzy się głównie z ekskluzywną konfekcją, w którą zaopatrują się celebryci oraz każdy, kto chce nosić się z klasą

Okulary Prady, podobnie jak inne produkty tej firmy, reprezentują dobry styl i odznaczają się oryginalnością. W przypadku okularów kobiecych szczególnie ważne jest połączenie estetyki z funkcjonalnością i zadbanie o każdy szczegół. Dla pań polecane są m.in. okulary typu eyewear, które wyglądają naprawdę fantazyjnie. Modele, na które warto zwrócić uwagę to np.:

  • MILLENNIALS PR05XV-5141O1;
  • HERITAGE PR52XV-ZVN1O1;
  • PR13VV-ROJ1O1.

Prada okulary dla mężczyzn

Męskie okulary zazwyczaj są bardziej stonowane, najczęściej występują w klasycznej czarnej kolorystyce, choć Prada wcale nie stawia na szablonowe i konwencjonalne rozwiązania. Dla mężczyzn dedykowane są zwłaszcza oprawki prostokątne i kwadratowe, które zdecydowanie wyostrzą rysy twarzy. Dla mężczyzn z fantazją, którzy lubią trochę kolorów na ulubionych akcesoriach, można polecić m.in. następujące modele korekcyjne:

  • PS09OV-15C1O1;
  • PR13WV-ZXH1O1;
  • PR12WV-01N1O1.

Prada okulary przeciwsłoneczne

Prada słynie nie tylko z okularów korekcyjnych, ale także ze stylowych oprawek przeciwsłonecznych. Są przeważnie ultralekkie wykonane z wysokiej jakości plastiku. Jeśli chodzi okulary przeciwsłoneczne mamy tu do czynienia nie tylko ze standardowymi szkłami. Niektóre modele Prady wyposażone zostały w szkła brązowe lub utrzymane w kolorze lustrzanego srebra. Okulary przeciwsłoneczne mają uniwersalne zastosowanie, gdyż pasują do różnych stylizacji. Można je założyć, zarówno do stroju typu casual, jak i oficjalnej odzieży zakładanej na specjalne okazje.

Czy warto kupić okulary od Prady?

Akcesoria pochodzące z domu mody Prada nie należą do najtańszych, co jest zrozumiałe ze względu na renomę marki. Warto jednak czasem wydać nieco więcej, by mieć dodatki, które zachowamy na dłużej. Prada okulary (https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Prada-1204.html) są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo praktyczne. To luksus, na który obecnie mogą sobie pozwolić już nie tylko gwiazdy kina czy estrady.